Kde získat první půjčku zdarma

Jaká je půjčka, kterou bychom mohli označit za nejvýhodnější? Je to taková, u které nejméně přeplatíte. Hitem je několik posledních let takzvaná první půjčka zdarma. O čem je řeč a kde ji najít?

Kde je první půjčka zdarma dostupná?

Pokud vás v první řadě zajímá, kde je první půjčka zdarma dostupná, potom jistě budete překvapeni. Nejsou to banky, ale jsou to naopak nebankovní společnosti, kde si o ni můžete požádat. Konkrétně je to segment takzvaných mikropůjček, které jsou už několik posledních let velkým hitem. Když jde o společnosti, které tuto možnost nabízely nebo nabízí, je to třeba Zaplo, Kamali, popřípadě i Ferratum.

Jaké jsou podmínky získání?

Jsou celkem dvě a nejsou nijak složité. První podmínka je spojena s tím, že aby byla půjčka zdarma poskytnuta, je nutné požádat si právě o sumu, která se k této akci váže. Stejně tak je nutné zvolit s také odpovídající termín splatnosti. Druhou podmínkou je to, ž se musí jednat o první žádost u daného poskytovatele. Jde tedy o zajímavou promo akci, která je určená především těm, kteří si o danou půjčku ještě nežádali a nyní jasně zjišťují, že by se jim mohla hodit.

Neplatí se ani koruna navíc

I když to může znít skutečně až neuvěřitelně, je to tak. První půjčka zdarma je charakteristická právě tím, že se u ní nezaplatí ani jedna jediná koruna navíc. To znamená, že se vrátí přesně ta suma, která žadatelům na účet dorazila. Z toho jasně plyne, že mluvíme o variantě, která nabídne nejenom nulové RPSN, ale mluvíme i o variantě, která má nulovou úrokovou sazbu.

Je třeba dodržet termín

Vše je zdarma jenom v případě, kdy je dodržený termín splatnosti. Pokud k tomu nedoje, může být úrok doúčtován, nebo je třeba požádat o prodloužení. V obou případech už bude nutné počítat s tím, že to nejenom není zdarma, ale je třeba počítat s tím, že poplatky s tím spojené rozhodně nejsou malé.

Publikováno: 25. 10. 2017 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Jarmila Pospíšilová