Jaké jsou skutečné výhody nebankovních půjček?

Nebankovní půjčky jsou hitem na finančním trhu. To jste mohli postřehnout, všimli si toho zejména ti, kteří půjčku v nedávné době potřebovali. Pokud jste půjčku v nedávné době potřebovali, možná jste byli až překvapením množstvím nebankovních půjček, jež jsou na trhu nabízeny. Jsou jich hotová kvanta, jen málokdo si vybere na první dobrou půjčku, která přesně splňuje jeho požadavky. Tak obrovské množství nebankovních půjček na trhu však mluví o jedné věci - bankovní úvěry už dávno nejsou tak atraktivní, jako tomu bylo kdysi. Daleko atraktivnější jsou nebankovní půjčky, ale otázkou je, proč? Jak již bylo několikrát zmíněno, nebankovní půjčky jsou obrovským hitem na trhu, který naprosto kácí veškeré předpoklady a předsudky. Nebankovní půjčky jsou otázkou toho, že je možné si vyřídit i z pohodlí domova bezpečnou půjčku. To však není jediná výhoda, kterou se nebankovní půjčky pyšní.

1) Rychlost

Jednou z hlavních výhod nebankovních půjček je rychlost. V současné době lidé preferují všechno, co je rychlé, nechtějí zkrátka plýtvat svým časem v této až abnormálně rychlé době. Raději tedy volí místo bankovních půjček nebankovní půjčky, které jsou svou rychlostí proslulé. Rychlé je nejen zažádání o půjčku, ale rychlé je také následné schválení půjčky a připsání peněz na účet. Nebankovním půjčkám se ne nadarmo přezdívá rychlé půjčky online.

2) Bez registru

Mnohé půjčky jsou také zcela bez registru, což lidé, kteří si půjčku berou skutečně ojediněle, mohou považovat za velké plus. Půjčka bez registru však není běžná, takové půjčky jsou například půjčky Rerum.

3) Bez doložení příjmu

Stále více oblíbené nebankovní půjčky Rerum jsou také bez doložení příjmu, což je opět další velká výhoda. Ne všude se o příjmy nezajímají, mnohé půjčky se dokonce na příjmy přímo zaměřují.

Publikováno: 30. 10. 2018

Kategorie: Půjčky a úvěry

Autor: Jarmila Pospíšilová