Co když potřebuji půjčku ještě dnes

Jsou situace, kdy na půjčku rozhodně nelze čekat nijak dlouho. Mluvíme o takové situaci, kdy na ni nelze čekat několik dní. Jaké jsou možnosti, pokud potřebujete peníze ještě dnes? Zde jsou ty, které mohou přicházet v úvahu.

Mikropůjčka

Jedna z vyhledávaných možností ve chvíli, kdy je nutné řešit případné finanční problémy. Mikropůjčka je zajímavým typem úvěru, který je charakteristický nižšími částkami a jednorázovou splatností. Zaujme ale i celkem rychlým vyřízením. Některé společnosti se dokonce chlubí i tím, že vyřízení půjčky dokážou stihnout do několika desítek minut. Potom už záleží jenom na tom, jak dlouho bude trvat samotný převod. Pokud jsou peníze převáděny v rámci jedné banky, nemusí to trvat déle, než jenom pár vteřin.

Kontokorent

Z nebankovního segmentu se podívejme do toho bankovního. Pokud máte běžný účet, jistě vám byl v minulosti nabídnutý kontokorent. Jestliže jste na něho kývli, máte u svého účtu určitě připravený určitý limit. Jakmile budete potřebovat peníze, máte jistotu, že můžete snadno svůj účet přečerpat. Znamená to, že můžete jít do mínusu. Stačí jenom převést peníze, nebo třeba zaplatit kartou. Podmínkou však je to, abyste měli daný produkt předem aktivovaný.

Kreditní karta

Dostupná je nejenom u bank, ale je dostupná také u nebankovních společností. Mnoho lidí si ji plete s tou debetní, což je samozřejmě chyba. Kreditní karta je totiž úvěrovým produktem, který často slouží právě jako finanční rezerva. Pokud potřebujete peníze ještě dnes, není nic jednoduššího, než vzít danou kartu. Můžete pomocí ní zaplatit na internetu nebo v klasických obchodech, stejně jako není problém využít ji i tak, že pomocí ní vyberete z bankomatu požadovanou sumu. A kolik to bude? Roli hraje výše předschváleného limitu, který vám byl aktivován ve chvíli, kdy jste kartu dostali.

Publikováno: 05. 12. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Jarmila Pospíšilová